• OČNÍ ORDINACE V PLZNI

    OČNÍ ORDINACE V PLZNI

    moderní ordinace, individuální přístup, dlouholetá praxe, profesionální vyšetření a péče
  • OČNÍ ORDINACE V PLZNI

    OČNÍ ORDINACE V PLZNI

  • 1
  • 2

Ordinace pro děti a dospělé

Ordinace pro děti a dospělé

Oční ordinace je zaměřena na léčebně preventivní péči v oboru oftalmologie pro děti, tak i pro dospělé.

Její specializované pracoviště je zaměřeno na léčbu dětských vad jako je tupozrakost, šilhání, refrakční vady, sondáže a průplachy slzných cest, aplikace kontaktních čoček, komplexní péče o dospělé pacienty.

Při ordinaci máme vybavené ortoptické pracoviště. Zde probíhá konzervativní část léčby šilhání a tupozrakosti pod kvalifikovaným a zkušeným vedením ortoptistky paní Marie Šedivé.
V rámci celkové péče indikujeme a provádíme operační řešení šilhání. V ordinaci máme také prostor pro dospělé pacienty, kterým poskytujeme komplexní péči. Obě ordinace jsou vybavené nejmodernějšími přístroji, které kromě přesného měření zraku statickým či přenosným automatickým keratorefraktometrem, monitorování nitroočního tlaku bezkontaktním tonometrem, počítačové perimetrie, poskytují i digitální fotodokumentaci nálezů na předním očním segmentu, tak i na očním pozadí digitální fotoštěrbinovou lampou a funduskamerou.

V rámci ordinace máme zavedené aplikační středisko kontaktních čoček. Korigujeme krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a presbyopii. Aplikujeme čočky sférické, torické a multifokální. Kontaktní čočky aplikujeme dospělým i dětským pacientům. Dětem aplikujeme kontaktní čočky jako jednu z dalších možnosti korekce refrakčních vad, tak i jako léčebnou pomůcku od kojeneckého věku. Kromě aplikace čoček poskytujeme nutné pravidelné kontroly nositelů kont. čoček a veškerou péči o ně.

Nově jsme otevřeli oční optiku OFITOP s.r.o., která navazuje na dlouholeté zkušenosti a spolupráci s očními lékaři. Optika nabízí všechny druhy brýlí s velkým výběrem dětských obrub, za příznivé ceny.

Více informací naleznete v sekci Optika nebo přímo na provozovně oční optiky.