• optika OFITOP

  optika OFITOP

  jsme odborníci na dětské brýle
 • optika OFITOP

  optika OFITOP

  u nás si vyberete i vy
 • 1
 • 2

OPTIKA OFITOP – BRÝLE NA MÍRU

Dioptrické brýle jsou stále nejpoužívanější pomůckou v oblasti očních vad. Naše oční Optika OFITOP Vám nabízí rozsáhlé kolekce dioptrických brýlí jak pro dospělé, tak i dětské zákazníky. Můžete si vybrat obroučky různých světových značek, které Vás zaujmou svým zajímavým desingem, kvalitním materiálem ale také cenou, které uspokojí jak běžného, tak velmi náročného  zákazníka. Naleznete u nás také nabídku kontaktních čoček (v rámci ordinačních hodin lékařek), slunečních i sportovních brýlí.

V neposlední
řadě u nás můžete zakoupit celou řadu doplňků – brýlová pouzdra, šňůrky, řetízky, kontaktní čočky, roztoky, čisticí prostředky, okluzory (náplasťové i látkové) apod. V naší Optice OFITOP si můžete vybrat brýle přesně dle  Vašeho vkusu a potřeb. Naše optičky Vám rády pomohou vybrat brýle, které  Vám budou sedět nejlépe a budou nejlépe korigovat Vaši vadu zraku.


Součástí našich služeb, které Vám chceme nabídnout, je kvalitně vybavená 
oční ordinace, která se nachází na stejném podlaží téže budovy jako naše očni Optika OFITOP a je zaměřena na léčebně preventivní péči v oboru oftalmologie pro děti, tak i pro dospělé.

Proč právě my?
- široká nabídka nejen dětských obrub a to za příznivé ceny

- nové technologické přístroje i metody v oboru
- nabízíme zboží renomovaných a věhlasných značek výrobců brýlí a doplňků
- dlouholetá zkušenost
- příjemné a moderní prostředí
- úzká spolupráce s oční ordinací MUDr. Topinkové a MUDr. Řezáčkové
Diesel, Patricia Tusso, Point, Mondoo, Čtyčlístek, DUTZ, Polaroid, Hannah, Levis, La Matta, Cosmopolitan, Celine Dion, Converse, V.Design, Nomad, Koali, Humphrey's, Enni Marco, Bambini, Fysh, Eleven, Nickelodeon Spongebob, Hello Kitty, LuluCastagnette, Super Flex, Catimini, Superdry, Öga, Eyefunc, Czone, Visible, Avantgarde, Good times, SCS, 3F vision, Julbo a mnoho dalších

 

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému naše služby pomáhají minimalizovat nevýhody spojené s oční vadou.